MOLDENERGY
MOLDENERGY
22.03.2018 - 25.03.2018
Expoziţie internaţională specializată de tehnologii de conservare a energiei, instalaţii termice şi de alimentare cu gaze, echipamente de condiţionare a aerului, ediţia a XXII-a
Până la începerea expoziției au rămas zile: 154
(CIE "MOLDEXPO" SA)

Lista participantilor

1 “ACTIV ENERGY” S.R.L. RM
2 “AGENȚIA PENTRU EFICIENTĂ ENERGETICĂ”  RM
3 “ALTAL GRUP” S.R.L. RM
4 “BITAHON COMPANY” S.R.L. RM
5 “CEGOLTAR”  S.R.L. RM
6 I.M. “COMTERMOIMPEX” S.R.L. RM
7 “COMBUSERVICE” S.R.L. RM
8 “COVILGRUP” S.R.L. RM
9 “CVADRO THERM” S.R.L. RM
10 S.A “DARNIC-GAZ” RM
11 “DI& TRADE ENGINEERING” S.R.L. RM
12 “DELUXE HOUSE” S.R.L.        RM
13 “DENFIL” S.R.L.        RM
14 “DEZVOLT - ACTIV” S.R.L RM
15 “ECOCITY” S.R.L. RM
16 S.C.“ECOLUX” S.R.L. RM
17 “ECOSANTEH” S.R.L. RM
18 “ECOVAC SISTEM” S.R.L. RM
19 “EDENVOR” S.R.L. RM
20 “ENERGCOMPLETCONS” S.R.L. RM
21 “ELCORA IMPEX” S.R.L. RM
22 “ELECTROTEHNOIMPORT” S.R.L. RM
23 “ELECTROTEST-GRUP” S.R.L. RM
24 “EUROLUMINA” S.R.L. RM
25 I.C.S. “EUROPEAN ELECTRICAL EQUIPMENT E.NEXT” S.R.L. RM
26 "EUROPRIM SERVICE” S.R.L.      RM
27 “EXIMPROD POWER SYSTEMS” S.R.L. RO
28 “FORMAT TERM” S.R.L. RM
29 S.C. “GAMA-VILO SERVICE” S.R.L. RM
30 I.C.S.“GAS NATURAL FENOSA FURNIARE ENERGIE” S.R.L. RM
31 “GBS” S.R.L. RM
32 “GENIUS PRIM” S.R.L. RM
33 S.C.“GEOTERMAL-AV” S.R.L. RM
34 ООО “ГИДРОЗИТ” UA
35 ”GLOBAL GEOSOLAR” S.R.L. RM
36 “GRIMAS CONTROL” S.R.L. RO
37 S.C“HABSEV GRUP” S.R.L. RM
38 “IDOMUS COMPANY” S.R.L. RM
39 I.C.S.“IEK MOLDOVA” S.R.L. RM
40 “INOXPA SOLUTIONS” S.R.L. RM
41 “ISODEC GRUP” S.R.L.        RM
42 I.C.S. “ITAL AUTOMATION SYSTEMS” S.R.L. RM
43 ООО ИНЖЕНЕРНЫЙ ЦЕНТР АПРЕЛЬ RU
44 ОOО “КЭТЗ” UA
45 ООО “К-ФЛЕКС УКРАИНА” UA
46 “LUMGRUPMAS” S.R.L. RM
47 “MAICIV GROUP” S.R.L. RM
48 “MANASTIRLI VICTOR” I.I. RM
49 “MARRO ELECTRIC SYSTEMS” S.R.L.  RO
50 ОАО “МИНСКИЙ ЗАВОД ОТОПИТЕЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ” BLR
51 S.C. “MULTIFOC PLUS”S.R.L. RM
52 “NELIMOT-COM” S.R.L. RM
53 Î.M.“ODESCABELI MOLDOVA”S.R.L. RM
54 “OGUZENERGY” S.R.L. RM
55 “ОЛЬГА КАРПЕНКО” UA
56 “ЧП ОЛЕНА ДМИТРИНА” UA
57 “REȚELELE ELECTRICE DE DISTRIBUȚIE NORD” S.A. RM
58 “PIROTERM-SERVICE” S.R.L. RM
59 “PROALFA-SERVICE” S.R.L.        RM
60 “PROMETEU-T” S.R.L.        RM
61 “PROM-SOLAR” S.R.L. RM
62 ООО“РЕНОМЕ” UA
63 ЗАO “РУВИНИЛ” RU
64 “SANARA-PRIM”S.R.L. RM
65 S.C. “SISTEM INVICTA”S.R.L. RM
66 “STAFOLET” S.R.L. RM
67 “ТАВРИДА ЭЛЕКТРИК ДНЕПР” UA
68 “TEHELECTRO-SV” S.R.L. RM
69 S.C. “TERMOCONFORT” S.R.L. RM
70 “TERMODINAMIC” S.R.L RO
71 “TERMOEXPERT” S.R.L. RM
72 “TERMOPLUS GRUP” S.R.L.     RM
73 “TRESMUS-GRUP” S.R.L. RM
74 “VECTRO GRUP” S.R.L. RU
75 ООО «ВЕНТАРТ ГРУПП»     RU
76 S.C. "VICOLCOM” S.R.L.     RM
77 S.C.“VILOTERM” S.R.L.     RM
78 “UNIVERSITATEA TEHNICĂ DIN REPUBLICA MOLDOVA” RM
79 “WILO ROMÂNIA” S.R.L. RO
1 “ACTIV ENERGY” S.R.L. RM
2 “AGENȚIA PENTRU EFICIENTĂ ENERGETICĂ”  RM
3 “ALTAL GRUP” S.R.L. RM
4 “BITAHON COMPANY” S.R.L. RM
5 “CEGOLTAR”  S.R.L. RM
6 I.M. “COMTERMOIMPEX” S.R.L. RM
7 “COMBUSERVICE” S.R.L. RM
8 “COVILGRUP” S.R.L. RM
9 “CVADRO THERM” S.R.L. RM
10 S.A “DARNIC-GAZ” RM
11 “DI& TRADE ENGINEERING” S.R.L. RM
12 “DELUXE HOUSE” S.R.L.        RM
13 “DENFIL” S.R.L.        RM
14 “DEZVOLT - ACTIV” S.R.L RM
15 “ECOCITY” S.R.L. RM
16 S.C.“ECOLUX” S.R.L. RM
17 “ECOSANTEH” S.R.L. RM
18 “ECOVAC SISTEM” S.R.L. RM
19 “EDENVOR” S.R.L. RM
20 “ENERGCOMPLETCONS” S.R.L. RM
21 “ELCORA IMPEX” S.R.L. RM
22 “ELECTROTEHNOIMPORT” S.R.L. RM
23 “ELECTROTEST-GRUP” S.R.L. RM
24 “EUROLUMINA” S.R.L. RM
25 I.C.S. “EUROPEAN ELECTRICAL EQUIPMENT E.NEXT” S.R.L. RM
26 "EUROPRIM SERVICE” S.R.L.      RM
27 “EXIMPROD POWER SYSTEMS” S.R.L. RO
28 “FORMAT TERM” S.R.L. RM
29 S.C. “GAMA-VILO SERVICE” S.R.L. RM
30 I.C.S.“GAS NATURAL FENOSA FURNIARE ENERGIE” S.R.L. RM
31 “GBS” S.R.L. RM
32 “GENIUS PRIM” S.R.L. RM
33 S.C.“GEOTERMAL-AV” S.R.L. RM
34 ООО “ГИДРОЗИТ” UA
35 ”GLOBAL GEOSOLAR” S.R.L. RM
36 “GRIMAS CONTROL” S.R.L. RO
37 S.C“HABSEV GRUP” S.R.L. RM
38 “IDOMUS COMPANY” S.R.L. RM
39 I.C.S.“IEK MOLDOVA” S.R.L. RM
40 “INOXPA SOLUTIONS” S.R.L. RM
41 “ISODEC GRUP” S.R.L.        RM
42 I.C.S. “ITAL AUTOMATION SYSTEMS” S.R.L. RM
43 ООО ИНЖЕНЕРНЫЙ ЦЕНТР АПРЕЛЬ RU
44 ОOО “КЭТЗ” UA
45 ООО “К-ФЛЕКС УКРАИНА” UA
46 “LUMGRUPMAS” S.R.L. RM
47 “MAICIV GROUP” S.R.L. RM
48 “MANASTIRLI VICTOR” I.I. RM
49 “MARRO ELECTRIC SYSTEMS” S.R.L.  RO
50 ОАО “МИНСКИЙ ЗАВОД ОТОПИТЕЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ” BLR
51 S.C. “MULTIFOC PLUS”S.R.L. RM
52 “NELIMOT-COM” S.R.L. RM
53 Î.M.“ODESCABELI MOLDOVA”S.R.L. RM
54 “OGUZENERGY” S.R.L. RM
55 “ОЛЬГА КАРПЕНКО” UA
56 “ЧП ОЛЕНА ДМИТРИНА” UA
57 “REȚELELE ELECTRICE DE DISTRIBUȚIE NORD” S.A. RM
58 “PIROTERM-SERVICE” S.R.L. RM
59 “PROALFA-SERVICE” S.R.L.        RM
60 “PROMETEU-T” S.R.L.        RM
61 “PROM-SOLAR” S.R.L. RM
62 ООО“РЕНОМЕ” UA
63 ЗАO “РУВИНИЛ” RU
64 “SANARA-PRIM”S.R.L. RM
65 S.C. “SISTEM INVICTA”S.R.L. RM
66 “STAFOLET” S.R.L. RM
67 “ТАВРИДА ЭЛЕКТРИК ДНЕПР” UA
68 “TEHELECTRO-SV” S.R.L. RM
69 S.C. “TERMOCONFORT” S.R.L. RM
70 “TERMODINAMIC” S.R.L RO
71 “TERMOEXPERT” S.R.L. RM
72 “TERMOPLUS GRUP” S.R.L.     RM
73 “TRESMUS-GRUP” S.R.L. RM
74 “VECTRO GRUP” S.R.L. RU
75 ООО «ВЕНТАРТ ГРУПП»     RU
76 S.C. "VICOLCOM” S.R.L.     RM
77 S.C.“VILOTERM” S.R.L.     RM
78 “UNIVERSITATEA TEHNICĂ DIN REPUBLICA MOLDOVA” RM
79 “WILO ROMÂNIA” S.R.L. RO